29 Mayıs 2014 Perşembe

FLORMAR LIGHTS OF FLOWERS PRECIOUS LIPSTICK - LF31...


Geçtiğimiz aylarda Flormar Lights Of  Flowers koleksiyon ürünlerin de  %80 indirim yapmıştı. Geçen yaza damgasını vuran bu koleksiyon ürünlerinden almamak olmazdı.

İlk olarak göz alıcı olan tabi ki ambalajları.Parlak ve mor rengini buluşturan tasarım sizi kendisine çekmeyi başarıyor. Üstüne birde ruj, allık ve far renkleri eklenince kendinizi kaybediyorsunuz.

Rujların içinde en dikkat çekici renklerden olan LF31 numaralı portakal rengi olarak tabir ettiğim yaza yakışan rengini tercih ettim.Yapı bakımından incelemek gerekirse ruj yarı mat görünüşlü ve nemlendirme özelliği de var.Böylece
 dudaklar çizgilenme yapmıyor.Opak bir yapıya sahip tek kat sürdüğünüzde direk rengini veriyor.
Kalıcılığı oldukça iyi sık sık tazelemek gerekmiyor.
Dudakta duruşu aşağıdaki şekildedir;Rujun normal fiyatı 17,50 TL %80 indirim ile 3,50 TL. Kaçırılmaması gereken bu indirimden hala yararlanabilirsiniz.İzmir de yaşayan güzeller Optimum Avm'de ve Alsancak Kıbrıs Şehitlerindeki mağazalarında  hala koleksiyon ürünleri satılmaktadır. 


Ayrıca Flormar'ın Passionate Dots koleksiyonunda da %80 indirim var.Aşağıdaki ürünleri kapmış bulunmaktadır. :) Ürünlerin çoğunluğu gene Alsancak Kıbrıs Şehitleri Mağazasında bulunuyor.
Sizler bu indirimden neler satın aldınız? Yorumlarınız bekliyorum.

Sevgiler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...