30 Mayıs 2014 Cuma

AVON MEGA EFFECTS MASCARA...


Geçtiğimiz Eylül ayında Avon yepyeni bir maskara ile dünyada bir ilk yarattı. Tabiri caizse görücüye çıktığından beri herkes de bir merak ve soru işaretleri bıraktı.

Mega Effects Maskara ilk bakıldığında biraz korkutucu görüyor.Ama eliniz alıştığında vazgeçilmezler listesine adını yazdırmayı başarıyor.Ürünün tamamen kapalı hali bu şekildedir.Tasarımın ne kadar ilginç olduğunu görüyorsunuz. Paketi açtığımızda elimize 3 parça oluyor.Siyah dikdörtgen kısım maskaranın bulunduğu yer , fırça
 o objeden çıkartılıp uygulanıyor.Kırmızı  kapak ise sadece koruyucu.Fırçanın başlığını kendiniz istediğiniz şekilde ayarlıyorsunuz. Avon'un iddaası ise 12 farklı açıyla
 sürülmesi fakat ben sadece 4 açı bulabildim. 

Aşağıdaki açılardan 2 ve 3 numarayı üst kirpiklerime uygularken  kullanıyorum. 1 ve 4 numara ise 
alt kirpikler için ideal bir açı.

Sadece bana özel açılar değil çoğu kişiye önerdiğimde onlarında memnun kaldığı açılar.Fırçasını incelemek gerekirse plastik ve yumuşak yapıya sahip. Uygularken hakimiyeti kaybetme olasılığınız yüksek.

Maskaranın yapısı ise ıslak, bu durumda maalesef göz çevresine bulaşmaya neden oluyor.Çok dikkatli uygulama yapmanız gerekiyorKirpikleri tek tek ayırıyor ve uzatıyor.Fakat dolgunluk adına hiç bir etkisi yok.Kirpikleri seyrek olanların uzak durması gereken maskaradır.

Pratik, hemen sür çık maskaralardan değil en az 2 dakika kurumasını beklemeniz gerekiyor.Islak olduğu için dağılmaya çok müsait.

Dikkatli uygulamaya razıyım diyorsanız da simsiyah ve tek tek ayrılmış kirpiklere sahip oluyorsunuz.Her güzelin bir kusuru olur düşüncesiyle kullanmanızı tavsiye ederim.

Özellikle yaz aylarında tek başına göz makyajının kurtarıcı oluyor.

Fotoğrafta iki kat uygulanmış halidir.Tek tek duran kirpikleri seviyorsanız ve yeniliklere açıksanız kesinlikle denemenizi öneriyorum.

4 yorum:

 1. Becerebileceğimi hiç zannetmiyorum çok garip bi maskara ^.^
  Gözler çok güzel bu arada söylemeden edemicem maşallah :)
  merveylemakyajvemoda.blogspot.com bloguma beklerim canım..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim canım utandırdın beni ♥ başta öyle gelse de zamanla alışıyorsun :)

   Sil
 2. Canım fotoğrafta kirpiklerin çok hoş duruyor. Bana bu maskarayla uygulama yapamazmışım gibi geliyor normal maskarayı bile bulaştırmamak için onca çaba harcıyorum :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim tatlım :) Şimdilik normal maskarayla devam o zaman iyice alışınca kesin denemelisin :))

   Sil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...