20 Ocak 2013 Pazar

ESSENCE HOME SWEET HOME KOLEKSİYON...

Merhabalar

Essence ürünlerini ne kadar çok sevdiğimi biliyorsunuz hanımlar.Yeni koleksiyon çıkarmışken kaçırmak olmazdı.Hala koleksiyonu görmediyseniz hazırlanın bol bol resimli bir post geliyor. :)Koleksiyonun farları ve allıkları örgü desenleriyle şeker mi şeker durmuyor mu?? 

Sıcak tonların toplanmasıyla oluşan bu koleksiyon benim ilgimi baya çekti.Bendee hemen kendimi bir Gratise attım.Vee sonundaa benim oldular.Alınanlar ise bu şekildee yakında daha ayrıntılı yazı gelicek :))
Golden Rose ojede var onunda yazısı yakında :))


Sizler neler beğendiniz bu koleksiyondan??


Sevgilerr...

10 yorum:

 1. Rujlar çok tatlı görünüyorlar. Allıklar da öyle. Umarım buraya da gelmiştir bu seriden hemen koşup bakacağım.

  Hepsini güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 2. Umarım gelmiştir canım ve Rossmannlarada bak oraya gelmişş :))

  YanıtlaSil
 3. Hepsi de çok güzel görünüyor canım. Özellikle de rujlara bayıldım =) Gördükçe alasım geliyor ama yaa :(( Güle güle kullan canım =)

  YanıtlaSil
 4. Demi demii kendini kaybediyor insan :)) Rujların yapısıdaa güzell ama bana hiç gitmiyor kırmızı ruj :(( Sağol canım benim inşallahh senindee olurlarr :P

  YanıtlaSil
 5. Sitesinde gördüğüm günden beri merak ediyorum bu koleksiyonu. Özellikle o morumsu allığı:) Bizim buradaki Gratis'e bakayım ben...

  YanıtlaSil
 6. Güle güle kullan.Hepsi çok güzel.O kolleksiyondan bizim Rossmanda bitmiş bile.Bu arada allıkların pigmentasyonu nasıl?Pırıltılar içeriyor mu?Mat mı?Teşekkürler.

  YanıtlaSil
 7. Makyajlı Haller; Güzeller canım yaa bak bak :D alınca banada haber ver :P

  MsMelyas; Teşekkür ederim canım:) Evet evet bitmiş hemen ya kimler alıyor hemen bunları bilmiyorum:P Daha kullanmadım canım yazısını yarın yazıcam bakalım bugün kullancam :) Mat değil canm çokta ışıltılı değil

  YanıtlaSil
 8. Valla benim girdiğim Gratislerde ya duruyordu, ya da daha gelmemişti. Mesela işyerime yakın olanda daha Twilight duruyor.
  Bu arada ben seni nasıl takibe almamışım, hemen ekleyecem

  YanıtlaSil
 9. Bu aldığın allıkların fotosu telefonum da kayıtlı :(( bakıp bakıp iç geçiriyorum ama yaa :( alamadım da halen :(
  biraz sonra gözlerim dolup, ağlamadan susayım ben :D
  beğendin mi kuzum allıkları :)

  YanıtlaSil
 10. Luna; Alla alla yaa İzmirdekileri kimler alıyor bilmiyorum :) Ben Twilight koleksiyonundan hiç birşey bulamadım vala :S Hehe ekle ekle ben seni takip ediyorum her yerden :P

  Süslü Günlüğüm; Oyy oyy bitanemm benim yaa :( İçime doğuyorr sanki birileri de sana alıcak :P:P Deniyorum daha bakalım canımm ama ilk izlenimler güzell :)

  YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...