25 Aralık 2012 Salı

ESSENCE I LOVE STAGE FAR BAZI...


Merhabalar

Yaklaşık 3-4 aydır kullandığım far bazını sonunda yazmaya sıra geldi.Herkesin severek kullandığı bu ürün benim için hayal kırıklığı oldu.Yağlı bir göz kapağına sahip olduğum için çizgilenme yaptı.:(. İlk kapatıcı izlenimi veriyor.
. Her ten rengine de uyum sağlıyor.
. Göz kapağını nötrleme de gayet mükemmel.
. Ama az miktarda sürmeniz gerekiyor.Çok sürdüğünüz zaman yarım saat içinde çizgilenme yapıyor.
. Ayrıca göz altına da kullanabiliyoruz.
. Farların rengini de canlı tutuyor.

Benim gibi yağlı göz kapağına sahipseniz kaçının bu far bazından.Kuru ise göz kapaklarınız uygun olabileceğini düşünüyorum.Renkleri de gayet canlı gösteriyor.Yukarıda ki bazlı aşağıdaki ise bazsız uygulamadır.

Fiyatı; 8,90 TL Sevgiler...

4 yorum:

  1. Ben de ilk başta nefret etmiştim yağlı göz kapaklarımda anında çizgilenme yaptığı için şimdi ise her gün kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum kullanmaya alışmak lazım sanırım. Çok az sürüyorum fondötenden sonra , pudradan önce. Ben ten makyajımı yapıp bitirene kadar o kuruyor. Fara geçmeden önce de parmağımla çizgilenen yeri düzeltip farımı tampon hareketlerle uyguluyorum , gün sonuna kadar olmasa da mutlaka akşama kadar çizgilenmiyor. Bir de böyle dene istersen kuzum belki işine yarar.

    YanıtlaSil
  2. Ay bebeğim bitirmek için uğraşıyordum.Bende öyl deneyim bari bakalım bende nasıl olucak gerçekten inanılmaz derecede çizgilenme yapıyor malesef :( İnşallah işe yarar kuzum .s

    YanıtlaSil
  3. İşte ürünler birine iyi birine kötü geliyor :(

    YanıtlaSil

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...